Contact information

SEiMEi ApS
VAT.: DK73174910

Sandvikenvej 11,
DK-4900 Nakskov
Denmark

Tlf: +45 70 26 10 80

Generel information
info@seimei.eu

Manager Denmark
Mette Feldt
mette@seimei.eu

Export and JV contacts
Allan Feldt
allan@seimei.eu

Front Office

Susan Klysner
office@seimei.me

Organic Fruits & Veggies
Zvika Attias
zvika@seimei.eu

Accounting
Lisbeth Jensen
accounting@seimei.eu

Plant and Production Manager

Kim Kej
kim@seimei.eu

Orders and Inquiries

Susan Klysner

ordre@seimei.eu

FØDEVARER MED

ÆRLIG OMTANKE

Det er ikke bare et slogan for os

– det er i vores DNA.

Ved at tilmelde dig vores nyhedsbrev, kan du følge SEiMEi.

En lokal virksomhed, der bestræber sig på at være en anerkendt spiller med en positiv rolle i samfundet.

TAK FOR DIN TILMELDING

Tjek venligst din indbakke. Du kan nu lukke dette vindue.